MŮJ ÚČET

KONTAKTY

VYJÁDŘENÍ K SÍTÍM

VOLNÁ MÍSTA

Velkoobchod

Služby pro ISP v oblasti pronájmu telekomunikačních tras i zavádění nových služeb a technologií.

Pronájem datových okruhů »

 

Datové okruhy.
Pro ISP a jejich zákazníky.

Máte zákazníka v dosahu naší optické infrastruktury a potřebujete opravdu spolehlivé připojení? Nejlepší možnost je datový okruh na naší optické síti. U zákazníka se představíme jako váš partner a připravíme propojení vaší central office a vzdáleného místa u zákazníka. Nebojte se nás kontaktovat. U nás stačí říct férově cenu, kterou si může zákazník dovolit a domluvíme se na spravedlivém podílu pro oba partnery. Datový okruh nemusí být vždy jen drahá záležitost. Důležité je vždy jen spokojený zákazník.

Objednat nabídku datového okruhu »

Datové okruhy

Dark Fiber

Dark Fiber.
V dálkových i místních trasách.

V rámci naší sítě pronajímáme i nenasvícená vlákna. Jednotlivá nebo v párech. Ve většině dálkových tras je volná kapacita více než 48 vláken. V místních trasách jsou volná vlákna pro připojení každého domu i parcely.

Na dálkových trasách nabízíme i volné vlnové délky ve vlnových multiplexech CWDM i DWDM. Jejich cena je příznivější, než cena celých nenasvícených vláken.

Objednat nabídku dark fiberu »


HDPE trubky.
Pro národní a nadnárodní operátory.

V našich dálkových trasách pokládáme vždy i rezervy pro prodej. Pokud máte zájem o nákup prázdné komunikační trasy, kontaktute prosím naše obchodní oddělení pro více informací.

V místních trasách nabízíme pronájem volného místa v trubkách, vyjímečně i celé trubky. Jejich prodej je však omezen přísnými pravidly.

Objednat nabídku HDPE trubky »

HDPE trubky

ISP Konektivita

ISP konektivita.
V kapacitách od 10 MB do 10 GB.

V oblastech v dosahu naší sítě nabízíme možnost využít nabídky naší ISP konektivity. Nabízíme propojení pomocí optického vlákna, nebo prodloužení našeho dosahu pomocí licencovaných i nelicencovaných technologií.

Součástí dodávky je sjednaná kapacita připojení, potřebný počet IP adres verze 4, nebo 6. V případě zájmu také kapacita DNS serverů a SMTP serveru.

Objednat nabídku ISP konektivity »


Nabídněte IPTV.
Rozšíření vašich služeb.

Pro vaše zákazníky můžete zajistit přístup k televizi IPTV. Dodavatelem IPTV je firma SMART Comp a.s. provozovatel služeb pod značkou Netbox, která má technické řešení i smlouvy s provozovateli vysílání. Naše společnost dodává trasy pro transport služby napříč naším regionem, až na hranice vaší sítě.

Objednat nabídku IPTV Netbox »

IPTV