MŮJ ÚČET

KONTAKTY

VYJÁDŘENÍ K SÍTÍM

VOLNÁ MÍSTA

VYJÁDŘENÍ A STAVBY

Vyjádření k existenci sítí můžete nově zadat jen přes novou aplikaci Vyjádření.

Pro vstup do aplikace stiskněte tlačítko níže

NA VYJÁDŘENÍ

Horizontální řízené vrty

Pokud potřebujete pro váš projekt provést křížení silnice, dálnice, dráhy, vodoteče nebo jiné zpevněné plochy je řízený vrt vaše nejlepší volba. Práce jsou hotovy do jednoho dne, bez zásahu do povrchu, s minimální dobou na uvedení do původního stavu. Řízený vrt také může s minimálním zásahem provést křížení přírodních rezervací, chráněných území, parků, mokřadů a dalších. Celková délku jednoho vrtu může být i více než 180 metrů, průměr chráničky může být až 600mm.

Horizontální řízené vrty

Napište si o nabídku na řízené vrty a naši obchodníci vás kontaktují a na základě vašich informací vám zpracují nabídku na míru.

Požádat o zpracování nabídky

Vedení mezi městy bez výkopu

Zejména v telekomunikacích a energetice je možné provést pokládku dálkového vedení vibračním pluhem Ditch Witch RT 125 Quad. Hloubka uložení je 120cm, hloubka uložení výstražné fólie 80cm.

Pokládka vibračním pluhem

Pokud máte zájem o práci vibračním pluhem, požádejte o zpracování nabídky.

Požádat o zpracování nabídky

Zpevněné povrchy levněji a rychleji

Pro všechny typy sítí, přípojky i hlavní trasy, řady i přivaděče. Pod silnicemi, vjezdy, chodníky a dalšími zpevněnými povrchy můžete místo klasického kopání použít neřízený propich zeminy. Propichy provádíme do délky 13m a do průměru chráničky 225mm. Propichy provádíme pneumatickými stroji HammerHead a hydraulickými PZ 65 a PZ 200. Propichy na rozdíl od horizontálního vrtání nelze provádět v písku a méně zvětralých zeminách.

Propichy zeminy

Pokud máte zájem o propichy zeminy, požádejte o zpracování nabídky.

Požádat o zpracování nabídky

Kabely a vlákna

Příprava chrániček, záfuk optických kabelů, svaření a změření. Naše montážní skupina má více než 15 techniků specializujících se na instalaci strukturované kabeláže, záfuk optických kabelů, jejich svařování a měření. Naši optici mají zkušenost z tisíců realizací v různých oblastech od instalací pro ISP po řešení pro velké i menší firmy. Naše skupina zahrnuje 4 kompletně vybavení skupiny pro záfuk kabelů, 5 montérů, 8 opticků vybavených svářečkami optických vláken FITEL a měřáku EXFO. Za jeden den tak můžeme udělat instalaci více než 300 optických svarů včetně záfuku měření.

Montáže telekomunikací

Pokud máte zájem o montáže telekomunikací požádejte o zpracování nabídky.

Požádat o zpracování nabídky